django - en to sk translation catalogue (63 entries)

en: Administrative Documentation
sk: Správcovská dokumentácia

en: Home
sk: Domov

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Bookmarklets
sk: Záložky

en: Documentation bookmarklets
sk: Záložky dokumentácie

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
sk: Na nainštalovanie bookmarkletov, pretiahnite odkaz váš panel so záložkami, alebo kliknite pravým tlačidlom na odkaz a pridajte ho do vašich záložiek. Teraz si môžete vybrať bookmarklet z ľubovoľnej stránky na sídle.

en: Documentation for this page
sk: Dokumentácia pre túto stránku

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sk: Nasmeruje vás z ľubovoľnej stránky do dokumentácie, kde je popísané, ako sa táto stránka generuje.

en: Tags
sk: Značky

en: List of all the template tags and their functions.
sk: Zoznam všetkých šablónových značiek a ich funkcií .

en: Filters
sk: Filtre

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
sk: Filtre su akcie, ktoré môžu byť aplikované na premenné v šablóne, aby zmenili ich výstup.

en: Models
sk: Modely

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
sk: Modely sú popisom všetkých objektov v systéme a ich pridružených polí. Každý model má zoznam polí, ktoré sú dostupné ako premenné v šablónach.

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
sk: Každá stránka na verejnom sídle je generovaná pomocou pohľadu. Pohľad definuje, ktorá šablóna sa použije na generovanie stránky, a ktoré objekty budú v šablóne k dispozícii.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
sk: Nástroje pre váš prohliadač k rýchlemu prístupu k funkciám správy stránok.

en: Please install docutils
sk: Prosím, nainštalujte docutils

en: The admin documentation system requires Python’s <a href="%(link)s">docutils</a> library.
sk: Dokumentačný systém správy stránok vyžaduje Python knižnicu <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
sk: Požiadajte administrátorov o inštaláciu <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Fields
sk: Polia

en: Field
sk: Pole

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Methods with arguments
sk: Metódy s argumentami

en: Method
sk: Metódy

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Back to Model documentation
sk: Späť na dokumentáciu modelov

en: Model documentation
sk: Dokumentácia modelu

en: Model groups
sk: Skupiny modelov

en: Templates
sk: Šablóny

en: Template: %(name)s
sk: Šablóna: %(name)s

en: Template: <q>%(name)s</q>
sk: Šablóna: <q>%(name)s</q>

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template <q>%(name)s</q>:
sk: Vyhľadávacia cesta pre šablónu <q>%(name)s</q>:

en: (does not exist)
sk: (neexistuje)

en: Back to Documentation
sk: Späť na Dokumentáciu

en: Template filters
sk: Filtre šablóny

en: Template filter documentation
sk: Dokumentácia filtrov šablón

en: Built-in filters
sk: Vstavané filtre

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
sk: Na použitie týchto filtrov, vložte <code>%(code)s</code> do vašej šablóny pred použitím filtra.

en: Template tags
sk: Šablónové značky

en: Template tag documentation
sk: Dokumentácia šablónových značiek

en: Built-in tags
sk: Vstavané značky

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
sk: Na použitie týchto značiek, vložte <code>%(code)s</code> do vašej šablóny pred použitím značky.

en: View: %(name)s
sk: Pohľad: %(name)s

en: Context:
sk: Kontext:

en: Templates:
sk: Šablóny:

en: Back to View documentation
sk: Späť na dokumentáciu pohľadov

en: View documentation
sk: Dokumentácia pohľadov

en: Jump to namespace
sk: Prejsť na menný priestor

en: Empty namespace
sk: Prázdny menný priestor

en: Views by namespace %(name)s
sk: Pohľady podľa menného priestoru %(name)s

en: Views by empty namespace
sk: Pohľady podľa prázdneho menného priestoru

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
sk: 
    Funkcia pohľadu: <code>%(full_name)s</code>. Názov: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
sk: značka:

en: view:
sk: pohľad:

en: App %(app_label)r not found
sk: Applikácia %(app_label)r nenájdená

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sk: Model %(model_name)r sa v aplikácii %(app_label)r nenachádza

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sk: súvisiaci objekt `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sk: súvisiace objekty `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
sk: všetky %s

en: number of %s
sk: počet %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sk: %s nevyzerá ako urlpattern objekt
