django - en to sl translation catalogue (63 entries)

en: Administrative Documentation
sl: Dokumentacija o administraciji

en: Home
sl: Domov

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Bookmarklets
sl: Apleti zaznamkov

en: Documentation bookmarklets
sl: Dokumentacijski apleti zaznamkov

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
sl: Aplete zaznamkov je mogoče namestiti z vleko povezave v orodno vrstico z zaznamki, ali pa z desnim klikom na povezavo. Zaznamek je mogoče izbrati s katerekoli strani tega spletnega mesta.

en: Documentation for this page
sl: Dokumentacija te strani

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sl: Skok na stran z dokumentacijo za pogled, ki gustvarja trenutno stran.

en: Tags
sl: Oznake

en: List of all the template tags and their functions.
sl: Izpiši vse značke za predloge in njihov opis.

en: Filters
sl: Filtri

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
sl: Filtri so opravila, ki jih lahko uporabite na spremenljivkah v predlogah, da spremenite izpis.

en: Models
sl: Modeli

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
sl: Modeli so opisi vseh objektov v sistemu in njihovih pripadajočih polj. Vsak model ima seznam polj, do katerih lahko dostopate v predlogi

en: Views
sl: Pogledi

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
sl: Vsaka stran na javni strani je zgenerirana iz pogleda. Pogled definira katera predloga je uporabljena za generiranje strani in kateri objekti so dostopni ti predlogi.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
sl: Orodja za vaš brskalnik, da lahko hitro dostopate do administracijskih funkcij.

en: Please install docutils
sl: Prosimo namestite paket docutils

en: The admin documentation system requires Python's <a href="%(link)s">docutils</a> library.
sl: Dokumentcijski sistem administracijskega vmesnika zahteva knjižnico <a href="%(link)s">docutils</a> za Python.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
sl: Prosimo povprašajte administratorja, da namesti <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Fields
sl: Polja

en: Field
sl: Polje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Methods with arguments
sl: Metode z argumenti

en: Method
sl: Metoda

en: Arguments
sl: Argumenti

en: Back to Model documentation
sl: Nazaj na dokumentacijo modelov

en: Model documentation
sl: Dokumentacija modelov

en: Model groups
sl: Skupine modelov

en: Templates
sl: Predloge

en: Template: %(name)s
sl: Predloga: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
sl: Predloga: "%(name)s"

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template "%(name)s":
sl: Poti iskanja za predlogo "%(name)s":

en: (does not exist)
sl: (ne obstaja)

en: Back to Documentation
sl: Nazaj na dokumentacijo

en: Template filters
sl: Filtri v predlogah

en: Template filter documentation
sl: Dokumentacija filtrov v predlogah

en: Built-in filters
sl: Vgrajeni filtri

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
sl: Če želite uporabiti te filtre, dodajte <code>%(code)s</code> v vašo predlogo preden uporabite filter.

en: Template tags
sl: Značke v predlogah

en: Template tag documentation
sl: Dokumentacija značk v predlogah

en: Built-in tags
sl: Vgrajene značke

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
sl: Če želite uporabiti te značke, dodajte <code>%(code)s</code> v vašo predlogo preden uporabite značko.

en: View: %(name)s
sl: Pogled: %(name)s

en: Context:
sl: Kontekst:

en: Templates:
sl: Predloge:

en: Back to View documentation
sl: Nazaj na dokumentacijo pogledov

en: View documentation
sl: Dokumentacija pogledov

en: Jump to namespace
sl: Skoči na imenski prostor

en: Empty namespace
sl: Prazen imenski prostor

en: Views by namespace %(name)s
sl: Pogledi v imenskem prostoru %(name)s

en: Views by empty namespace
sl: Pogledi brez imenskega prostora

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
sl: 
        Funkcija pogleda: <code>%(full_name)s</code>. Ime: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
sl: oznaka:

en: view:
sl: pogled:

en: App %(app_label)r not found
sl: Applikacije %(app_label)r ni bilo mogoče najti

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sl: Modela %(model_name)r ni v programu %(app_label)r

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sl: povezani predmet `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sl: povezani predmeti `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
sl: vse %s

en: number of %s
sl: število %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sl: Predmet %s ni videti veljaven predmet urlpattern
