django - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
vi: Tên miền không gồm kí tự trống hoặc tab

en: domain name
vi: Tên miền

en: display name
vi: Tên hiển thị

en: site
vi: trang web

en: sites
vi: các trang web
