django - en to uz translation catalogue (6 entries)

en: Sites
uz: Saytlar

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
uz: Domen ismi tab`lar va bo'shliqlarsiz bo'lishi kerak

en: domain name
uz: domen nomi

en: display name
uz: ko'rsatiladigan ismi

en: site
uz: sayt

en: sites
uz: saytlar
