django - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Sites
uk: Сайти

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
uk: Доменне ім'я не може містити пробіли або символи табуляції.

en: domain name
uk: доменне ім'я

en: display name
uk: відображуване ім'я

en: site
uk: сайт

en: sites
uk: сайти
