django - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Sites
th: ไซต์

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
th: ชื่อโดนเมนต้องไม่ไม่ช่องว่างหรือแท็บ

en: domain name
th: ชื่อโดเมน

en: display name
th: ชื่อที่แสดง

en: site
th: ไซต์

en: sites
th: ไซต์
