django - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Sites
tg: Сомонаҳо

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
tg: Номи домен наметавонад аз фосилаҳо ва табулятсия иборат бошад.

en: domain name
tg: номи доменӣ

en: display name
tg: номи инъикосшуда

en: site
tg: сомона

en: sites
tg: сомонаҳо
