django - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sv: Webbplatser

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sv: Domännamnet kan inte innehålla mellanslag eller tab.

en: domain name
sv: domännamn

en: display name
sv: visningsnamn

en: site
sv: webbplats

en: sites
sv: webbplatser
