django - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

en: Sites
sr@latin: Sajtovi

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
sr@latin: Ime domena ne može da sadrži razmake ni tabove.

en: domain name
sr@latin: ime domena

en: display name
sr@latin: prikazano ime

en: site
sr@latin: sajt

en: sites
sr@latin: sajtovi
