django - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Sites
pl: Strony

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
pl: Nazwa domeny nie może zawierać spacji ani tabulatorów.

en: domain name
pl: nazwa domeny

en: display name
pl: nazwa wyświetlana

en: site
pl: strona

en: sites
pl: strony
