django - en to os translation catalogue (5 entries)

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
os: Домены номы ма хъуамӕ уой табтӕ ӕмӕ хъӕнтӕ.

en: domain name
os: домены ном

en: display name
os: ӕвдисгӕ ном

en: site
os: сайт

en: sites
os: сайттӕ
