django - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Sites
my: ဆိုက်များ

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
my: ဒိုမိန်းနာမည်တွင်ကွက်လပ်(သို့)အမည်များမပါဝင်နိုင်။

en: domain name
my: ဒိုမိန်းနာမည်

en: display name
my: ပြသနာမည်

en: site
my: ဆိုက်

en: sites
my: ဆိုက်များ
