django - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ms: Laman-laman

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ms: Nama domain tidak boleh mengandungi ruang kosong atau tab.

en: domain name
ms: nama domain

en: display name
ms: nama paparan

en: site
ms: laman

en: sites
ms: laman-laman
