django - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Sites
lv: Vietnes

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
lv: Domēna nosaukumā nevar būt tukšumi vai tabulatori.

en: domain name
lv: domēna vārds

en: display name
lv: attēlojamais vārds

en: site
lv: vietne

en: sites
lv: vietnes
