django - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Sites
lt: Tinklalapiai

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
lt: Domene negali būti tarpų ar tabuliavimo ženklų.

en: domain name
lt: domeno vardas

en: display name
lt: rodomas vardas

en: site
lt: tinklalapis

en: sites
lt: tinklalapiai
