django - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ky: Сайттар

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ky: домен аты боштук жана секирик камтый албайт.

en: domain name
ky: домен аты

en: display name
ky: көрүнүү аты

en: site
ky: сайт

en: sites
ky: сайттар
