django - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Sites
kk: Сайттар

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
kk: Домен атауының ішінде аралық және табуляция белілерге тыйым салынады

en: domain name
kk: домен атауы

en: display name
kk: бейнелеу атауы

en: site
kk: сайт

en: sites
kk: сайттар
