django - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: Sites
kab: Ismal

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
kab: Isem n taɣult ur izmir ara ad yegber isekkilen ilmawen n tirigliwin.

en: domain name
kab: isem n taɣult

en: display name
kab: mefffer isem

en: site
kab: asmel

en: sites
kab: ismal
