django - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Sites
is: Vefir

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
is: Lénið má ekki innihalda bil eða dálkastafi (tab characters).

en: domain name
is: lén

en: display name
is: birtingarnafn

en: site
is: vefur

en: sites
is: vefir
