django - en to io translation catalogue (5 entries)

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
io: La domeno nomo ne povas kontenar spaci, nek tab-signi.

en: domain name
io: domeno nomo

en: display name
io: montrita nomo

en: site
io: ret-situo

en: sites
io: ret-situi
