django - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Sites
hu: Honlapok

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
hu: A domainnév nem tartalmazhat szóközöket és tabulátorokat.

en: domain name
hu: tartománynév

en: display name
hu: megjelenítendő név

en: site
hu: honlap

en: sites
hu: honlapok
