django - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Sites
hsb: Sydła

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
hsb: Domenowe mjeno njemóže mjezoty abo tabulatory wobsahować.

en: domain name
hsb: domenowe mjeno

en: display name
hsb: zwobraznjenske mjeno

en: site
hsb: sydło

en: sites
hsb: sydła
