django - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Sites
hr: Stranice

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
hr: Naziv domene ne može sadržavati razmake ili tabove.

en: domain name
hr: ime domene

en: display name
hr: ime za prikaz

en: site
hr: stranica

en: sites
hr: stranice
