django - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Sites
he: אתרים

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
he: שם המתחם אינו יכול להכיל רווחים או טאבים.

en: domain name
he: שם מתחם

en: display name
he: שם לתצוגה

en: site
he: אתר

en: sites
he: אתרים
