django - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Sites
gd: Làraichean

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
gd: Chan fhaod beàrnan no tabaichean a bhith ann an ainm àrainne.

en: domain name
gd: ainm àrainne

en: display name
gd: ainm taisbeanaidh

en: site
gd: làrach

en: sites
gd: làraichean
