django - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Sites
fa: وب‌گاه‌ها

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
fa: نام دامنه نمی‌تواند حاوی فاصله یا پرش -tab- باشد.

en: domain name
fa: نام دامنه

en: display name
fa: نام نمایش داده شده

en: site
fa: وب‌گاه

en: sites
fa: وب‌گاه‌ها
