django - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Sites
eu: Webguneak

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
eu: Domeinu izenak ezin du zuriunerik edo tabuladorerik eduki.

en: domain name
eu: domeinu-izena

en: display name
eu: erakusteko izena

en: site
eu: webgunea

en: sites
eu: webguneak
