django - en to es_MX translation catalogue (6 entries)

en: Sites
es_MX: Sitios

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
es_MX: El nombre de dominio no puede contener espacios o tabulaciones.

en: domain name
es_MX: nombre del dominio

en: display name
es_MX: nombre visible

en: site
es_MX: sitio

en: sites
es_MX: sitios
