django - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Sites
el: Ιστότοποι

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
el: Το όνομα τομέα δεν μπορεί να περιέχει κενά.

en: domain name
el: όνομα τομέα

en: display name
el: εμφανιζόμενο όνομα

en: site
el: ιστότοπος

en: sites
el: ιστότοποι
