django - en to dsb translation catalogue (6 entries)

en: Sites
dsb: Sedła

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
dsb: Domenowe mě njamóžo prozne znamjenja abo tabulatory wopśimowaś.

en: domain name
dsb: domenowe mě

en: display name
dsb: zwobraznjeńske mě

en: site
dsb: sedło

en: sites
dsb: sedła
