django - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Sites
da: Websider

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
da: Domænenavnet må ikke indeholde mellemrum eller tabulatorer.

en: domain name
da: domænenavn

en: display name
da: vist navn

en: site
da: webside

en: sites
da: websider
