django - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Sites
cy: Safleoedd

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
cy: Ni all yr enw parth gynnwys bylchau neu dabiau.

en: domain name
cy: enw parth

en: display name
cy: enw arddangos

en: site
cy: safle

en: sites
cy: safleoedd
