django - en to ckb translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ckb: ماڵپەڕەکان

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ckb: ناوی دۆمەین نابێت بۆشایی یان تابی تێدابێت.

en: domain name
ckb: ناوی دۆمەین

en: display name
ckb: ناوی پیشاندان

en: site
ckb: ماڵپەڕ

en: sites
ckb: ماڵپەڕەکان
