django - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Sites
br: Lec'hiennoù

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
br: An anv domani n'hall na enderc'hel spasoù pe taolennadurioù.

en: domain name
br: anv domani

en: display name
br: anv da ziskouez

en: site
br: lec'hienn

en: sites
br: lec'hiennoù
