django - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Sites
bg: Сайтове

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
bg: Името на домейна не може да съдържа никакви интервали или табулации.

en: domain name
bg: име на домейна

en: display name
bg: наименование

en: site
bg: сайт

en: sites
bg: сайтове
