django - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Sites
be: Сайты

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
be: Даменнае імя ня можа ўтрымліваць прабелы або сымбалі табуляцыі.

en: domain name
be: назва дамэна

en: display name
be: бачная назва

en: site
be: сайт

en: sites
be: сайты
