django - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Sites
az: Saytlar

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
az: Domen adında boşluq və tab boşluğu olmamalıdır.

en: domain name
az: domen

en: display name
az: adı

en: site
az: sayt

en: sites
az: saytlar
