django - en to uz translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
uz: Sessiyalar

en: session key
uz: sessiya kaliti

en: session data
uz: sessiya ma'lumotlari

en: expire date
uz: tugash vaqti

en: session
uz: sessiya

en: sessions
uz: sessiyalar
