django - en to tt translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
tt: Эш сеанслары

en: session key
tt: эш сеансы ачкычы

en: session data
tt: эш сеансы бирелмәләре

en: expire date
tt: искерү көне

en: session
tt: эш сеансы

en: sessions
tt: эш сеанслары
