django - en to tk translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
tk: Sessiýalar

en: session key
tk: sessiýa açary

en: session data
tk: sessiýa maglumaty

en: expire date
tk: gutarýan senesi

en: session
tk: sessiýa

en: sessions
tk: sessiýalar
