django - en to te translation catalogue (5 entries)

en: session key
te: భాగము తాళంచెవి

en: session data
te: భాగము దత్తం

en: expire date
te: కాలం చెల్లు తేది.

en: session
te: భాగము

en: sessions
te: భాగములు
