django - en to sw translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
sw: Vipindi

en: session key
sw: ufunguo wa kipindi

en: session data
sw: data za kipindi

en: expire date
sw: tarehe ya mwisho ya matumizi

en: session
sw: kipindi

en: sessions
sw: vipindi
