django - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
sr@latin: Sesije

en: session key
sr@latin: ključ sesije

en: session data
sr@latin: podaci sesije

en: expire date
sr@latin: datum zastarevanja

en: session
sr@latin: sesija

en: sessions
sr@latin: sesije
