django - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
nn: Sesjonar

en: session key
nn: sesjonsnøkkel

en: session data
nn: sesjonsdata

en: expire date
nn: utløpsdato

en: session
nn: sesjon

en: sessions
nn: sesjonar
