django - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ne: अवधिहरु

en: session key
ne: अवधि साँचो

en: session data
ne: अवधि विवरण

en: expire date
ne: खारेज मिति

en: session
ne: अवधि

en: sessions
ne: अवधिहरु
