django - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
nb: Økter

en: session key
nb: øktnøkkel

en: session data
nb: øktdata

en: expire date
nb: utløpsdato

en: session
nb: økt

en: sessions
nb: økter
