django - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ml: സെഷനുകൾ

en: session key
ml: സെഷന്‍ കീ

en: session data
ml: സെഷനിലെ ഡാറ്റ

en: expire date
ml: കാലാവധി തീരുന്ന തിയ്യതി

en: session
ml: സെഷന്‍

en: sessions
ml: സെഷനുകള്‍
