django - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
mk: Сесии

en: session key
mk: сесиски клуч

en: session data
mk: сесиски податоци

en: expire date
mk: датум на истекување

en: session
mk: сесија

en: sessions
mk: сесии
