django - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
id: Sesi

en: session key
id: kunci sesi

en: session data
id: data sesi

en: expire date
id: tanggal kedaluwarsa

en: session
id: sesi

en: sessions
id: sesi
