django - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
gl: Sesións

en: session key
gl: chave da sesión

en: session data
gl: datos da sesión

en: expire date
gl: data de caducidade

en: session
gl: sesión

en: sessions
gl: sesións
